O Štít města Jihlavy 2011, 36.ročník - 26.3.2011
O Štít města Jihlavy
36.ročník a 2.ročník KIT SHOW
Pořádáno s podporou primátora města Jihlavy Ing.Jaroslava Vymazala.
S1 - letadla 1:32 a větší
1. David Matušek, KPM Pardubice - Arado Ar 196A
2. Václav Neuman, KPM Čáslav - Fairey Sworfish
3. Monika Maratová, Praha - Morane Saulnier N
S2 - letadla "ready to fly" 1:48
1. Milan Pospíšil, KPM Čáslav - TBM-1 Avenger
2. Martin Rychlý, VSPM Benešov - Junkers Ju 188E
3. Vladimír Stoklasa, Luže - Mirage 2000C
S3 - letadla rozkrytovaná 1:48
1. Martin Paštika, Přívlaky - Focke-Wulf Fw 190A-8
2. Radek Kůrka, Třebíč - Macchi MC-202
3. Radoslav Průša, KPM Znojmo - Focke-Wulf Fw 190F-8
S4 - letadla "ready to fly" 1:72
1. Radan Březa, Jesenice - Suchoj Su-15TM
2. Tomáš Rozehnal, KPM Znojmo - F/A-18D Hornet
3. Milan Pospíšil, KPM Čáslav - P-47D Thuderboldt
S5 - letadla rozkrytovaná 1:72
1. Jaromír Senft, IPMS Nymburk - Spitfire Mk.XVIII
2. Václav Neuman, KPM Čáslav - P-47D Thuderboldt
3. Vlastimil Gregar, Polná - Messerschmitt Me 163B-1
S6 - letadla 1:144
1. Tomáš Rozehnal, KPM Znojmo - Antonov An-124 Ruslan
S7 - letadla civilní bez rozdílu měřítka
1. Milan Hlavatý, Praha - L-13 Blaník
S8 - vrtulníky 1:48 a větší
1. Milan Pospíšil, KPM Čáslav - SH-3 Seaking
2. Martina Janátová, Březolupy - MH-60G
3. Václav Neuman, KPM Čáslav - H-21
S9 - vrtulníky 1:72 a menší
1. Milan Pospíšil, KPM Čáslav - CH-113 Labrador
S10 - pásová a kolopásová vozidla 1:35
1. Roman Urbánek, Praha - M2A2 Bradley
2. Jiří Anděl, KPM Česká Třebová - Marder II
3. Milan Vinický, Pelhřimov - Lloyd Carrier
S11 - kolová vozidla 1:35
1. Milan Vinický, Pelhřimov - Humber Box
2. Pavel Zmeškal, Pelhřimov - Opel Olympia
3. Tomáš Mareš, Jihlava - Staghound Mk.III
S12 - pásová a kolopásová vozidla 1:48
1. Zdeněk Hanzal, KPM Znojmo - M4A3 Sherman
2. Pavel Zmeškal, Pelhřimov - JagdTiger
3. Milan Tihlařík, KPM Znojmo - Tiger I
S13 - kolová vozidla 1:48
1. František Čech, Praha - GMC 2,5 ton
2. Zdeněk Hanzal, KPM Znojmo - M-20
3. Vítězslav Hlávka, KPM Znojmo - Staff Car
S14 - pásová a kolopásová vozidla 1:72
1. Petr Švihovec, PMC Praha - M2A2 Bradley
2. František Čech, Praha - T-55
3. Milan Doležal, KPM Jihlava - Klub štváčů (kolekce Hetzerů)
S15 - kolová vozidla 1:72
1. Tomáš Hrdlička, KPM Česká Třebová - P-18
2. Jiří Suchánek, Náměšť nad Oslavou - Steyr 1500
3. Petr Švihovec, PMC Praha - M 1126 Stryker
S16 - civilní vozidla bez rozdílu měřítka
1. Pavel Dvořák, TNMC Třebíč - Praga V3S
2. Petr Hromada, Šlapanov - McLaren MP 4/7
3. František Klouda, KPM Znojmo - BMW 327
S17 - dioramata 1:35
1. Petr Urbánek, Praha - Irák
2. Václav Malík, SDM Kaplice - Tobrucké Krysy
S18 - dioramata 1:48
1. Zdeněk Hanzal, KPM ZNojmo - Schwere arbeit
S19 - dioramata 1:72
1. Tomáš Hrdlička, KPM Česká Třebová - Na stráži ....ismu
2. Petr Švihovec, PMC Praha - Pro dnešek padla
3. Ota Kostka, Blansko - Sherman Firefly IC
S20 - figurky a busty
1. Pavel Dvořák, TNMC Třebíč - The Grunt
2. Marek Zmeškal, Pelhřimov - Poručík WH
3. Radan Březa, Jesenice - Šéfka vod pirátů
S21 - lodě
1. Václav Malík, SDM Kaplice - Graf Spee
2. Milan Košek, PMC Praha - Kursk
3. Tomáš Rozehnal, KPM Znojmo - S.L.C. 200 Maiale
S22 - ostatní
1. Radan Březa, Jesenice - Panzerjägerwagen
2. Richard Dvořák, Jihlava - palubní deska Bf 110
3. Milan Hlavatý, Praha - Tady je Krakonošovo
S23 - papírové modely
1. Klára Jakubíková, Bílovice - Farní kostel v Poštorné
2. Hedvika Jakubíková, Bílovice - Hrad Dražice
3. David Klíma, Jihlava - Dreadnought Mk.V
ŽÁKOVSKÉ KATEGORIE
Z1 - letadla 1:72 a menší
1. Petra Handlová, Znojmo - Fokker E.III
2. Alena Jíchová, Praha - A6M Zero
3. Filip Košata, ALCA Sázava - L-39 Albatros CLV
Z2 - letadla 1:48 a větší
1. Filip Košata, ALCA Sázava - Suchoj Su-22M
2. Daniel Košata, ALCA Sázava - Bell P-39Q
3. Martin Fousek, ALCA Sázava - Bell P-39Q
Z3 - technika 1:72 a menší
1. Jindřich J.Doležal, Žďár nad Sázavou -T-72
2. Marek Ronovský, Praha - SdKfz. 251/22
3. Vojtěch Zikeš, Praha - Merkava
Z4 - technika 1:48 a větší
1. Bartoloměj Hlávka, Česká Třebová - 88mm FlaK 36
2. Tomáš Ira, Pelhřimov - Jagdpanther
3. Marek Ronovský, Praha - PzKpfw. III
Z5 - dioramata
1. Martin Urbánek, Praha - Máme hlad !
2. Michla Trlica, Olomouc - Russchise Truppe !
3. Filip Košata, ALCA Sázava - Avia B-534 (2.LP)
Z6 - ostatní
1. Martin Urbánek, Praha - Dilophosaurus
2. Bartoloměj Hlávka, Česká Třebová - LO vz.37A - 160Z
3. Matěj Hromada, Šlapanov - Porsche DTM
TROPHY
Cena Pavla Slavíka "Nejlepší letecký školák"
Milan Hlavatý, Praha - DH-82 Tiger Moth
Cena "Neproletí !"
Tomáš Hrdlička, KPM Česká Třebová - P-30
Cena "Exotické označení"
Martin Fousek, ALCA Sázava - Z-42M
Cena "Štít Davidův"
MIlan Pospíšil, KPM Čáslav - F-16i Sufa
Cena Petra Šourka "Ježkovy Voči"
Vlastimil Gryč, Štoky - Letov Š-328
Cena "Šerifova hvězda"
Milan Pospíšil, KPM Čáslav - P-47D Thuderboldt
Cena Czech Spitfire Clubu
Václav Neuman, KPM Čáslav - Spitfire Mk.V
Cena Svazu letců ČR pro nejmladší modelářku
Markéta A. Doležalová, Žďár nad Sázavou - Santa Maria
Cena "O nejlepšího čápa"
Milan Hlavatý, Praha - Grunau Baby
Cena Svazu letců ČR
Jaroslav Voráček, KPM Jihlava - Spitfire Mk.IA
Cena diváků - letadla
1. David Matušek, KPM Pardubice - Arado Ar 196A
2. Milan Pospíšil, KPM Čáslav - F-16i Sufa
3. Martin Rychlý, VSPM Benešov - Junkers Ju 188E
Cena diváků - technika
1. Roman Urbánek, Praha - M2A2 Bradley
2. Zdeněk Petrovič, KPM Pardubice - ZIL 157
3. Marek Anděl, České Budějovice - StuG IV
Cena diváků - dioramata
1. Václav Malík, SDM Kaplice - Obrázky pro Goebelse
2. Petr Urbánek, Praha - Irák
3. Martin Urbánek, Praha - Máme hlad !
Cena pro nejmladšího účastníka
Alena Jíchová, Praha - 7 let
Putovní pohár - předán primátorem města Jihlavy
Václav Neuman, KPM Čáslav - Fairey Swordfish
Výsledková listina ke stažení ve wordu zde