Memoriál Gerharda Bratrschovského, 25.ročník - 23.10.2010
Memoriál Gerharda Bratrschovského
25.ročník veřejné bodovací soutěže plastikových modelářů
Datum konání: sobota 23.října 2010
Místo konání: internát Vyšší policejní školy MV Jihlava
Ředitel soutěže: Leoš Licha
Bodovací soutěže
Kategorie I/Ib senioři
1. Pavel Zmeškal, Pelhřimov - P-47D-30-RA - 88,33 bodů
2. Jan Michálek, Jihlava - F8F-2 Bearcat - 80,00 bodů
3. Jaroslav Voráček, Jihlava - Bf 109E-4/B - 71,67 bodů
4. Lukáš Svoboda, Čáslav - I-16 Type 29 - 63,00 bodů
5. Jiří Knitl, Jihlava - MiG-3 - 61,83 bodů
6. Jiří Knitl, Jihlava - Avia S-199 - 59,83 bodů
7. Jan Doležal, Žďár nad Sázavou - Beaufighter - 54,83 bodů
Kategorie I/Ib - kadeti
1. Jakub Nedvěd, Praha - P-47D - 61,00 bodů
2. Vojtěch Semerád, Chotěboř - Fw 190D-9 - 57,17 bodů
3. Markéta Doležalová, Žďár nad Sázavou - Spitfire Mk.Vb - 36,50 bodů
Kategorie I/Ic - senioři
1. Petr Klíma, Jihlava - Fokker E.III - 82,00 bodů
2. Vít Málek, Pardubice - Praga E-241 - 78,17 bodů
3. Milan Hlavatý, Praha - Beaufort Mk.I - 76,83 bodů
4. Radovan Březa, Praha - Fw 200C - 75,00 bodů
5. Miroslav Sýkora, Brněnec - I-16 - 74,83 bodů
6. Lukáš Svoboda, Čáslav -F-14 Tomcat - 72,00 bodů
7. Lukáš Svoboda, Čáslav -AH-64A - 68,00 bodů
8. Vladimír Hendrych, Praha - Il-2 - 66,83 bodů
9. Pavel Slavík, Jihlava - Tempest Mk.VI - 44,67 bodů
Kategorie I/Ic - kadeti
1. Petr Puč, Praha - Hurricane Mk.IIb - 76,50 bodů
2. Martin Vejbora, Jihlava - Me 163B - 73,16 bodů
3. Filip Radmanovič, Praha - P-51B - 72,33 bodů
4. Daniel Brtna, Praha - Avia S-199 - 55,50 bodů
5. Miroslav Šrámek, Krátká Ves - B-25J - 55,33 bodů
Kategorie II/IIa - senioři
1. Radim Šrom, Jihlava - Jagdpanther - 85,66 bodů
2. Jaroslav Vymazal, Karviná - Stuka zu Fuss - 85,16 bodů
3. Radim Šrom, Jihlava - M1A1 -85,00 bodů
4. Jaroslav Vymazal, Karviná - Wespe - 84,33 bodů
5. Martin Padevět, Praha - M3 Lee - 68,66 bodů
6. Milan Mynář, Třebíč - T-26/BT-2 -59,33 bodů
7. Milan Mynář, Třebíč - BT-7A - 57,00 bodů
Kategorie II/IIa - kadeti
1. Marek Zmeškal, Pelhřimov - Kübelwagen type 82 - 89,00 bodů
2. Marek Ronovský, Praha - Pz.Kpfw.III - 85,66 bodů
3. Miroslav Šrámek, Krátká Ves - LAV-25 Air Defence - 64,00 bodů
4. Jiří Šrámek, Krátká Ves - Sd.Kfz.181 Tiger - 58,33 bodů
5. Aleš Mokrý, Velká Losenice - Panther - 54,33 bodů
Kategorie II/IIb - senioři
1. Ondřej Smékal, Sokolov - Komatu G 40 - 82,00 bodů
2. Ondřej Smékal, Sokolov - Tiger Ausf.E - 76,00 bodů
Kategorie II/IIc - senioři
1. Ondřej Smékal, Sokolov - Sd.Kfz. 9 Famo - 87,00 bodů
2. Milan Doležal, Jihlava - Hetzer vyprošťovací - 80,00 bodů
3. Petr Šourek, Jihlava - VW Type 60 - 78,00 bodů
Kategorie II/IIc - kadeti
1. Jan Čech, Praha - Cromwell - 80,00 bodů
2. Matyáš Fultner, Praha - KV-2 - 77,00 bodů
3. David Klíma, Jihlava - Panzer IV Aufs.J - 76,66 bodů
4. Jan Tomášek, Praha -Dingo - 70,33 bodů
5. Pavel Vosmok, Praha - Merkava - 69,83 bodů
6. Jan Tomášek, Praha - Hummer - 68,66 bodů
7. Jindra Doležal, Žďár nad Sázavou - T-72 - 64,00 bodů
8. David Klíma, Jihlava - Panther Aufs.G - 59,17 bodů
9. Marek Šrámek, Krátká Ves - Sd.Kfz.164 Nashorn - 52,33 bodů
Putovní pohár
Pavel Zmeškal, Pelhřimov - P-47D-30-RA - 88,33 bodů
Cena "O nejlepšího mezka"
Jaroslav Voráček, Jihlava - Bf 109E-4/B - 71,67 bodů
Cena "Letadlo českolovenských pilotů"
Vít Málek, Pardubice - Praga E-241 - 78,17 bodů
"Antikačenka Cup"
Martin Vejbora, Jihlava - Me 163B - I/Ic - kadet
Cena diváků - letadla
1. Radan Březa, Praha - Fw 200C - I/Ic
2. Lukáš Svoboda, Čáslav - F-14 Tomcat - I/Ic
3. Lukáš Svoboda, Čáslav - AH-64A - I/Ic
Cena diváků - technika
1. Ondřej Smékal, Sokolov - Sd.Kfz. 9 Famo - II/IIc
2. Marek Zmeškal, Pelhřimov - Kübelwagen Type 82 - II//IIa - kadet
3. Radim Šrom, Jihlava - M1A1 - II/IIa
Cena diváků - dioramata
1. Radan Březa, Praha - Kořist
2. Pavel Zmeškal, Pelhřimov - Opel Olympia
3. Ondra Doležal - kadet, Žďár nad Sázavou - Ruská zima
Cena útěchy - letadla
Pavel Slavík, Jihlava - Tempest Mk.VI - 44,67 bodů - I/Ic
Cena útěchy - technika
Milan Mynář, Třebíč - BT-7A - 57,00 bodů - II/IIa